بانک تحقیق و مقاله - دانلود تحقیق آماده در قالب word با عنوان هوش اجتماعي ۵۰ ص
درباره فروشگاه
پایان نامه و پروژه های خود را از ما بخواهید
گزارشات
تاریخ تاسیس : 1394/08/10
تعداد محصولات اضافه شده : 1226
تعداد فروشهای کاربر : 2
افراد آنلاین :
رنک فروش کاربر :
کدهای ویژه
Powered By mefiles.ir

   دانلود تحقیق آماده در قالب word با عنوان هوش اجتماعي ۵۰ ص

محسن شریفیان 1395/10/22 دسته بندی : علوم انسانی 0
مقدمه :
    موقع زنگ تفريح در مدرسه پيش دبستاني است،گروهي از پسرها و دخترها بر روي علف ها مي دوند. سارا زمين مي خورد و زانويش زخم مي شود و شروع به گريه مي كند. اما همه پسرها به جز شهلا كه مي ايستد به دويدن ادامه مي دهند. سارا همچنان گريه مي كند تا اين كه شهلا به نزدش مي رود و زانوي خودش را مي مالد و مي گويد: من هم زانويم زخم شده! روانشاسان اين چنين رفتاري را هوش بين فردي مي نامند. شهلام معمولا" احساسات هم شاگردي هاي خود را خيلي خوب تشخصيص مي دهد و خيلي سريع با آنها ارتباط برقرار مي كند.
اين فقط شهلا بود كه به درد و ناراحتي سارا توجه كرد و سعي كرد به او دلداري بدهد اگرجه تنها كاري كه توانست بكند ماليدن زانوي خودش بود. شهلا با همين عمل كوچك خود نشان داد كه استعداد درك ديگران را دارد. چنين مهارت هايي در دوره پيش دبستاني جوانه هاي استعدادهايي هستند كه بعدها در زندگي پخته و كامل مي شوند و براي برقراري رابطه نزديك و صميمانه با ديگران، در ازدواج ، دوستي يا شركت در كار اساسي هستند.

خصوصيات افراد داراي هوش اجتماعي 
     هاچ و گاردنر معتقدند هركس چهار خصوصيت زير را داشته باشد، صاحب هوش بين فردي است.

سازماندهي گروه 
      داشتنن ابتكار عمل براي هماهنگ كردن فعاليتهاي عده اي از افراد، اين استعدادها را ميتوان در كارگردانان تئاتر ، افسران ارتش و مديران شركتها و سازمانهاي مختلف مشاهده كرد. در كودكي، اينگونه افراد در زمين بازي، كاپيتان تيم هستند و درباره نحوه بازي تصميم گيري مي كنند.
-

خرید و دانلود | 5,000 تومان

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط